Vélemények

Gyerünk!Mutatkozz be!

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Franky » 2009.08.07. 18:36

Ogiii írta:tetoválás - sokszépet csináltatni és csinálni <3 Remélem tehetséges leszek, ebben a hónapban kezdtem el járni egy család barátjához aki megmutat mindent amit tud.

Uh, ember, megyek hozzád tetováltatni *-* :lol: Egyébként sok sikert benne ^^
I'm unbelievable yeah, I'm undefeatable yeah, let's ruin everything, blast it to back row!

I've got nothing to lose, you've got nothing to say, and we're leaving today, we'll never go home...
Franky
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2008.12.28. 22:53
Tartózkodási hely: A Frank Birodalomban *-*

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Ogiii » 2009.08.07. 18:41

Franky írta:
Ogiii írta:tetoválás - sokszépet csináltatni és csinálni <3 Remélem tehetséges leszek, ebben a hónapban kezdtem el járni egy család barátjához aki megmutat mindent amit tud.

Uh, ember, megyek hozzád tetováltatni *-* :lol: Egyébként sok sikert benne ^^


hah :lol: dobok egy üzit ha összejön! :D
Ogiii
rothadó csontok
rothadó csontok
 
Hozzászólások: 825
Csatlakozott: 2009.05.18. 18:43

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Szilvi » 2009.08.08. 07:55

emo - Igazából nem érdekel, ha ők nem bántanak én sem bántom őket. Ha az kell, hogy a hajuk a szemükbe lógjon, meg kockás lila-rózsaszín-fekete cuccok ahhoz, hogy úgy érezzék tartoznak valahová, hát csinálják!

drog - Volt benne részem, ha nem is túl keményen. Nem jó dolog.

pia - Abban is volt részem. Pillanatnyi feszültségoldó, meg max egy kisit társaságban, de egyébként elalszom tőla.

cigi - Egyszer próbáltam, de undorító. SOHA!!!

tetoválás - Nagyon tetszik!

piercing - Szintén tetszik, de el nem tudom képzelni milyen lehet vele "élni". Félek tőle.

tágító - Undorító!

anorexia vs. bulimia - Csúnya betegség.

csúnya beszéd - Valamilyen szinten elmegy, de tudni kell hol moderálja magát az ember. nem mindenhol veszik jó néven.

szerelem - Kell, muszáj, nem lehet nélküle élni! És hová lenne az emberiség nélküle?

sérültek - Segíteni kell nekik ahol lehet.

internetes ismerkedés - Sok lehetőséget rejt, de vigyázni kell vele!

vallás - Nem érdekel, mindenki abban hisz, amiben akar.

divat - Sosem érdekelt!

fiú-lány barátság - Ritka, de létezik.

„ex utálat” - Olyan nincs. Valakit vagy utálok, vagy nem.

öngyilkosok - Nem szabad! Mindig van megoldás!

világbéke - Jó lenne, de az emberi faj nem olyan természtü (legalábbis egyelőre), hogy ezt véghez vigye! Én már biztos nem fogom megérni!

büntetett előítéletűek - Attól függ mit tett, és miért. Aki előre megfontolt szándékkal, nyereségvágyból gyilkol, annak villamosszék!

titkok - Kell!

igaz barát- Kell, csak ritka! Sajnos tapasztalat, hogy a legtöbb igaz barátban előbb-utóbb csalódik az ember.
So give me all your poison
And give me all your pills
And give me all your hopeless hearts
And make me ill
Szilvi
vérzombeee
vérzombeee
 
Hozzászólások: 3494
Csatlakozott: 2008.08.12. 06:42
Tartózkodási hely: A legjobbkor, a legjobb helyen!

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Edith aki ÉN » 2009.08.08. 19:33

emo - semmi bajom velük
drog - soha, semmijen körülmények közt... max ha gyógyíthatatlan beteg lennék, fájdalomcsillapítónak
pia - megrögzött antialkoholista lévén utálom... de sajnos volt részem az alkoholizmus átkában
cigi - 15 évesen szoktam rá, 23 évesen szoktam le a születendő babám miatt... de amikor szívtam, akkor is utáltam
tetoválás - csak mértékkel, és csak kék vagy fekete színű... a Lynz féle színes tetkó nem tetszik
piercing - máson tetszik, mértékkel, de magamnak nem csináltatnék
tágító - ronda!
anorexia vs. bulimia - ronda betegségek... a média hibája, mert a csontsovány modelleket istenítik
csúnya beszéd - én is szoktam, de csak kicsit :lol:
szerelem - elmúlik, de amíg tart, nagyon jó
sérültek - kisfiam karját láttam, amikor eltörte... ő hősiesen viselte, én majdnem elájultam
internetes ismerkedés - igen... de azért rejt veszélyeket... tapasztaltam sajnos
vallás - huh, ez nehéz kérdés... magával a hittel nincs bajom, csak a papokkal
divat - sose követtem, és nem is érdekelt
fiú-lány barátság - igenis, van... volt benne részem, csak sajnos a pletykák miatt meg kellett szakítanom :(
"ex utálat" - mm hogy utálom-e az exemet? mindennél jobban!!!! :lol:
öngyilkosok - sajnos, a családomban volt... no komment :?
világbéke - lehetetlen... amióta világ a világ, mindig volt háború, és sajnos lesz is
bűntetett előéletűek - csak akkor, ha önvédelemből történt... egyébként gyilkosokra, gyerekmolesztálókra és pedofílekre akasztófa!!
titkok - én nem tudok titkolózni... hamar lebukok
igaz barát - létezhet, de kevés olyan ember van, aki a barátjáért bármire képes lenne
Avatar
Edith aki ÉN
összeaszott szemgolyók
összeaszott szemgolyók
 
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2008.08.11. 21:03

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: MaryMüpöcs » 2009.08.08. 21:08

emo- hát...szerintem vicces dolog hogy a szemébe lóg a haja. és azthiszi jól is néz ki vele. amíg engem nem akarnak eltéríteni semmi bajom a dologgal.

drog- nagybetűs nem. soha. semmi pénzért. ha beszarinak vagy bárminek néznek nem érdekel. nem esek bele a csapdájába. tanultam Kurt esetéből... :P

pia- mértékkel szeretem. tudom hol vannak a határaim. de nem járok ki az utcára hülyét csinálni magamból hogy 'némmá a kisjányt fejreállott rendesen'. kössz nem. :D

cigi- hát...én mindenesetre szeretem őt is. nem halok meg ha nincs kéznél,de ettől szeretem.

tetoválás- mindenképpen kell. *-* már 3 ötletem is van. :D minél több annál jobb. *-* de arcra nemhiszem hogy bevállalnám. pedig Katé kifejezetten tetszik.

piercing- ha már 123152598120578 piercing van az arcban az taszító. de egy kettő még nézhet ki jól.

tágító- aaaww. *-* azért ha már akkora hogy a fejemet áttudom dugni a füleden az...undi. fiúknál is,de lányoknál méginkább. szóval,mértékkel aww.

anorexia vs. bulimia- egyiket sem kívánom senkinek. inkább legyen valaki kicsit husibb,mint egy ilyen beteg. legalább emberien néz ki,nem?

csúnya beszéd- hát,anyukám mindig mondja hogy egyszer szájon basz,amiért ilyen 'szépen' beszélek. de ez van. :D

szerelem- jó dolog. és szükséges is. bár egy ideig most kössz nem kérek belőle.

sérültek- rossz dolog nagyon.

internetes ismerkedés- ellenzem. nem kicsit.

vallás- nem vagyok vallásos,nem hiszek istenben,vagy bármiféle nagyobb hatalomban. de tiszteletben tartom,ha valaki igen. egészen addig amíg nem akar az a valaki vallásossá tenni.

divat- nem igazán érdekel. nem törődöm vele. próbálok saját stílust alakítani magamnak.

fiú-lány barátság- nekem vannak fiú barátaim. nem vettem észre rajtuk,hogy mást akarnának. szóval szerintem van.

„ex utálat”- nem volt részem ilyesmiben. szóval nem tudok nyilatkozni komolyabban.

öngyilkosok- elítélem őket és szánalmasnak tartom a dolgot.

világbéke- nem hiszem hogy lesz valaha is.

büntetett előítéletűek- ahogy hallgatom mostanában a tv-t vagy olvasok újságot felmerül bennem hogy mi a picsának törölték el a halálbüntetést. tudod,azokra értem akik tényleg súlyos dolgot követtek el.

titkok- egy személy van,aki előtt nincsenek titkaim. és nem bánom. :d

igaz barát- <333 muszály. *-* kell. *-*
Ha meg akarsz venni, nem kell mást tenned, mint leperkálni húsz dolcsit, és cserébe kapsz egy nagy rakás szerencsétlenséget.
MaryMüpöcs
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2008.10.12. 16:44

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Gwen » 2009.08.08. 21:32

emo Magával a stílussal semmi bajom, az életfelfogás - na nem arra az érvagdosós baromságra célzok, amit tévedésből ráaggattak - nem rossz. Bár ennyi erővel bárkit lehetne emósnak nevezni, akinek igenis fontosak az érzelmei, dehát attól függ, ki minek vallja, érzi magát. A külsőség pedig egy más téma. ;) És gyűlölöm, ha valaki elítéli őket. (itt sem a pózerekre célzok)
drog A legvégső esetben sem próbálnám ki... csak sajnálni tudom azokat, akik nem láttak más kiutat. :?
pia Nem bírom az alkoholt. Született antialkoholista vagyok :lol: egyébként pedig ugyanaz a véleményem, ami az előzőről is.
cigi Brrr. :shock: A saját apámat is leszoktattam róla :D Már magától a füstszagtól képes lennék megfulladni, ergo ha akarnám se tudnám kipróbálni. Most mondjam azt, hogy bánom? xD
tetoválás tetszik, és szeretnék ^^ persze csak ízlésesen.
piercing detto ^^ bár azért ott is vannak olyanok, amiktől ki tudok borulni. Például amikor egy magamkorú tini állából egy 5 cm hosszúságú injekciós tűre hasonlító akármi lóg ki... nem hazudok, láttam ilyet. Bár, ha neki tetszik... :?
tágító Még inkább brrr. :? xD
anorexia vs. bulimia Hát... nem lennék a helyében, akit ebben szenved. :roll:
csúnya beszéd Nem szabad, baszki :lol:
szerelem Fölösleges keresgélni, úgyis megtalál, amikor itt az ideje.
sérültek Segíteni kell rajtuk, nem megbámulni.
internetes ismerkedés A világ legjobb barátait lehet szerezni. Tapasztalatból mondom ;) Egyébként pedig "szerelmi" verzióban, hát... nem az én műfajom. :lol:
vallás Magamban és a saját elképzelésemben kívül senkiben és semmiben nem hiszek. Ha pedig meg akarsz téríteni, gyilkolok. xD
divat Azt hordom ami tetszik, nem pedig azt ami "menő". Megszállott divatgyűlölő vagyok... kiborít, ha valaki azt meri kérdezni tőlem, "jééé, azért vettél ilyet föl, mert most ez a divat?" pff. -.-'
fiú-lány barátság Igenis létezik, bár megesik, hogy egy idő után a másik fél többet akarhat... Egyébként pedig egy fiú sokkal jobb barát tud lenni. A legjobb barátnőből is lehet egy másodperc alatt féltékeny ellenség. :?
„ex utálat” Ha valakinek megvan rá az oka, tessék. Nem szólok bele.
öngyilkosok Szintén csak sajnálni tudom, hogy nem láttak más kiutat.
világbéke Ezt mikor álmodtad? :lol:
büntetett előítéletűek Hmm... attól függ.
titkok Kellenek. Utálom más titkait elárulni, és utálom, ha ki akarják faggatni az én titkaimat. Megszámlálhatatlanul sok titkom van, és senkinek nem hagynám, hogy többet tudjon meg rólam/tőlem, mint amennyit én engedek.
igaz barát Az egyik legjobb dolog a világon, amit nagyon meg kell becsülni ^^
somewhere it's always time for tea.
Gwen
zörgő csontok
zörgő csontok
 
Hozzászólások: 2274
Csatlakozott: 2008.10.01. 19:54
Tartózkodási hely: The Asylum For Wayward Victorian Girls

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Réka » 2009.08.09. 12:08

emo nem különösebben zavarnak..

drog függő vagyok x'D

pia alkesz is :'D

cigi nem bírom nélküle..

tetoválás van és még lesz is egy jó pár *-* IMÁDOM

piercing van 3.. és még akarok is^^ vajon mi lehet róla a véleményem..

tágító nagyon akarok.. jó nagyot :D

anorexia vs. bulimia anorexia the way to happniess..

csúnya beszéd most erre mit mondjak? nem szép dolog.. de nagyon csúnyán beszélek x'D

szerelem hát.. ja

sérültek öhmm.. milyen sérültek?

internetes ismerkedés webcamszex? x'D

vallás nem igazán érdekel..

divat szeretem-imádom-követem-mindenem

fiú-lány barátság szerintem van.

„ex utálat” aham.. megszoktam ölni őket x'DD

öngyilkosok egészség..

világbéke mindenem a világbéke xD

büntetett előítéletűek nem azért de.. mi az h előítéletűek? XD

titkok mindenkinek van

igaz barát kell <3
run away, run away,
I'll attack,
run away, run away,
go chase yourself,
run away, run away,
I'll attack, I'll attack, I'll attack!
Avatar
Réka
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.08.12. 20:23
Tartózkodási hely: Gotham City

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Rockerangel » 2009.08.11. 21:53

emo-különösebben nem érdekelnek az emok...zavar ha rám azt mondják h az vagyok pedig nem is. a világgal az a baj h mindenki emosnak néz minden normális alakot mint én :D
drog-lassú öngyilkosság
pia-lassú öngyilkosság
cigi-lassú öngyilkosság
tetoválás-régebben akartam de most már elbizonytalanodtam...ha megöregszem csúnya lesz, és nem hiszem h egy ábrához kötődni tudnék annyira h fél év múlva ne unjam meg...onnan már nincs visszaút
piercing- nem rossz, nekem bejön
tágító-csúnya
anorexia vs. bulimia-elég nagy baj ha az ember már ezekben szenved...pszichológus a jó megoldás nekik
csúnya beszéd-ööööö...levezeti a feszültséget :D ohh hogy az a .........................................................!!!:D
szerelem- én sajna magamba vok szerelmes xD
sérültek-segíteni kell rajtuk
internetes ismerkedés-veszélyes
vallás-mindenki saját maga higgyen amiben akar...
divat-hülyeség.
fiú-lány barátság-létezik, és sokkal őszintébb tud lenni mint fiú-fiú, lány-lány barátság
„ex utálat”-........
öngyilkosok-sajnálom őket h nem találtak más kiutat
világbéke-kéne
büntetett előítéletűek-mindenki követhet el hibákat...
titkok-nem jó ha van az embernek, de szükséges...
igaz barát-az embernek nem sok van az életében...azokat nagyon meg kell becsülni...
If life ain't just a joke
Then why are we laughing?
If life ain't just a joke
Then why am I dead?
DEAD!
Rockerangel
friss hulla
friss hulla
 
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.08.11. 20:15

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Malacka, a hős » 2009.08.12. 10:27

emo- semmi bajom sincs velük, mármint azzal a fajtával, akik normálisak... akik annyira magukba fordulnak hogy az már beteges, és annyira depressziósak, na azokból nagyon elegem van. :D meg ha rám is azt mondják, vagy pl. a kedvenc bandámra... :D meg ha őszinte akarok lenni, nekem tetszenek ezek a kockás meg mindenféle "emo" cuccok, de ha felveszek egyet is rögtön hozzámvágják h hülye emós. hát bekaphatják. mostanában mire nem mondják azt h emo?
drog- nem próbáltam, egy ideig nem is szeretném... de ahogy magamat ismerem, sajnos egyszer tuti ki fogom próbálni. de azért remélem h mégse
pia- nem vagyok alkoholoista. xD öö.. max ünnepekkor, karácsony, szilveszter, húsvét stb. szoktam inni egy picit. de még sosem ittam le magam annyira h semmire se emlékeztem...
cigi- ehem...
tetoválás- leszlesz :D
piercing- ez is, az időpont kérdéses xD amúgy meg sztem jó dolog, addig, ameddig nem vagy sétáló vaskereskedés
tágító- ilyenem van is.. :D nem kell félreérteni, nem akkora, hogy átfér rajta a gitárom. ez bizonyos szintig sztem ez is jól néz ki.
anorexia vs. bulimia- nem kérek belőle
csúnya beszéd- csúnya dolog, de eléggé rászoktam xD
szerelem- nem lehet nélküle élni. sajnos. :)
sérültek- kell nekik a segítség, nem lenézni kell őket...
internetes ismerkedés- egyik legjobb barátnőmet ismertem meg neten keresztül. és ugyanúgy a net szedett minket szét egy másik bnőmmel. szal jó is meg rossz is. :D
vallás- hiszek Istenben, egy bizonyos szintig. azért olyan betegesen nem vagyok hívő. lehet, hogy létezik... lehet hogy nem...
divat- cöh. :lol:
fiú-lány barátság- létezik. :) most pont úgy állok, h több a fiú barátom mint lány, és nem akarok tőlük semmit... remélni tudom h ők se akarnak tőlem xD de am vt egy srác aki két évig volt a legjobb "bnőm" :D :D szóval van. :D
„ex utálat”- vaaaan. xD
öngyilkosok- nem tudom mi vehet rá egy embert h tényleg megölje magát.. sokszor vtam nagyon szarul, nagyon mélyen a béka segge alatt főleg mostanában, de mindig bennem vt az h tovább akarok élni, már csak jobb lehet...
világbéke- kéne, de sose lesz
büntetett előítéletűek- vannak egy páran.. de aki csak úgy poénból gyilkol meg ilyenek... a leghosszabb és legkínosabb halállal öletném meg
titkok- sosem vtam vmi nagy titoktartó, mrmint ha a saját titkaimat nézzük, de mostanában nagy sikerrel őrzök mindent... szóval kellenek. bár a nagyon nagy titkok rosszak, azok a rossz titkok... :S szal értitek na. :D
igaz barát- kell. és nehéz nélküle...
"I like music because… it allows you to be everything you're not supposed to be."

A message for your fans?

Steve: Ummm, let's see. Okay, I know: learn to play an instrument. It could change your life!
Malacka, a hős
oszladozó hulla
oszladozó hulla
 
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2008.11.15. 13:24
Tartózkodási hely: at home. :)

Re: Vélemények

HozzászólásSzerző: Lyla » 2009.08.20. 19:55

emo-nincs bajom velük, hanem inkább azzal, hogyha rám, vagy olyanra mondják, ami/aki nem is az
drog-hát igen. lehet kipróbálnám, de többször biztos nem
pia-utálom x.x büdös, keserű, és sok ember életét tette tönkre
cigi-a fent említett dolgok
tetoválás-szép meg jó, de pl. arcra nem tennék
piercing-kéne. jó lenne ha volna
tágító-hát nem igazán tetszik :/ de vannak akiknek jól áll
anorexia vs. bulimia-hát mind a kettő nagyon rossz
csúnya beszéd-igen, sokat használom, de hát miért ne? XD
szerelem-nem volt még különösebben részem benne. csak plátói x.x
sérültek-sajnálom őket, ha már mást nem tok tenni
internetes ismerkedés-napi program. bár azért nem árt vigyázni
vallás-MCR vallás XD
divat-néha követem, néha nem, de a csillogós-flitteres cuccoktól hányok
fiú-lány barátság-szerintem van
„ex utálat”- van-van
öngyilkosok- :(
világbéke- lehetetlen
büntetett előítéletűek- :(
titkok-ééén nagy titok-tartó vagyok. Na és azt hallottad már hogy...
igaz barát-nincs, és nem is volt, de remélem lesz.
Lyla
bűzlő tetem
bűzlő tetem
 
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.08.13. 13:20
Tartózkodási hely: Szerte szét az univerzumban mindenhol

ElőzőKövetkező

Vissza: Bemutatkozás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron