Mutatkozz be!

Gyerünk!Mutatkozz be!

Re: Mutatkozz be!

HozzászólásSzerző: CayaIero » 2019.11.21. 17:28

1.) Hogy hívnak(keresztnév)? Klaudia, de inkább csak Dia.xd
2.) Hány éves vagy? 20. :?
3.) Hol laksz(megye/hozzád legközelebbi város/lakhely)? Vas, Szombathely, Torony
4.) Kedvenc bandáid(énekesed/énekesnőd)? MCR egyértelműen. Adam Lambert, Avenged Sevenfold, Billy Talent, ByeAlex mostanában (ne nézzetek le köszi :lol: ), Skillet, Leander Kills/Rising, Thousand Foot Krutch, Imagine Dragons, Indila, Papa Roach, Shinedown, twenty one pilots, The Heavy, USEME
5.) Kedvenc könyved/könyveid? Brent Weeks-től az Éjangyal trilógia, Cat Patrick-től az Úgyis elfelejtem
6.) Kedvenc filmed/filmjeid? Star Wars összes, Charlie és a Csokigyár
7.) Kedvenc sorozatod/sorozataid? Huh.. Umbrella Academy (jöhetne már a második évad), Új Csaj, Kínos, Agymenők, Kertvárosba Száműzve (tv-ben néha A Kondom El Van Vetve címmel bemondva lol)
8.) Mi a hobbid? Hát őőő.. XD Játék a gépen? Zenehallgatás, olvasás. Néha sorozatnézés.
9.) Mikor ismerted meg a bandát? Huha.. Valamikor 5.-es koromban. Szóval olyan 2009-2010 körül. (Bakker, öregszem. :shock: )
10.) Félsz sötétben Leathermouth-t hallgatni? xD SEMMITŐL SEM FÉLEK!!44négy!!
"One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching." /Gee/
"I would rather be trampled by thousands of children than touch a spider." /Frankie/
"Unfortunately, most men would only be interested in a woman's mind if it bounced when she walked." /Ray/
"As long as we stick together, we can smash the sadness." /Mikey/
CayaIero
bűzlő tetem
bűzlő tetem

Előző

Vissza: Bemutatkozás